PRÁVĚ HRAJE
Wavves
Daisy
NABÍDKA
PROGRAM
  • Pondělí
    ČasNázev pořadu
    00:00
    05:00
    Noční proud
    06:00
    10:00
    Ráno na Orlicku
    07:40
    07:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    08:40
    08:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    09:40
    09:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    10:00
    12:00
    Dopoledne na Orlicku
    11:40
    11:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    12:00
    20:00
    Odpoledne na Orlicku
    14:40
    14:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    16:40
    16:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    20:00
    22:00
    Bigbeatový dějepis Orlicka
    Jiří Červinka, Václav Kaplan
    Sudý týden
    20:00
    22:00
    Bigbeatový dějepis Orlicka (repríza)
    Jiří Červinka, Václav Kaplan
    Lichý týden
    22:00
    00:00
    Večerní vysílání
  • Úterý
    ČasNázev pořadu
    00:00
    05:00
    Noční proud
    06:00
    10:00
    Ráno na Orlicku
    07:40
    07:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    08:40
    08:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    09:40
    09:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    10:00
    12:00
    Dopoledne na Orlicku
    11:40
    11:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    12:00
    20:00
    Odpoledne na Orlicku
    14:40
    14:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    16:40
    16:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    20:00
    21:00
    Večerní vysílání
    21:00
    23:00
    Grossákova taktovka
    Tomáš Grosskopf
    Sudý týden
    21:00
    23:00
    Grossákova taktovka (repríza)
    Tomáš Grosskopf
    Lichý týden
    23:00
    00:00
    Večerní vysílání
  • Středa
    ČasNázev pořadu
    00:00
    05:00
    Noční proud
    06:00
    10:00
    Ráno na Orlicku
    07:40
    07:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    08:40
    08:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    09:40
    09:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    10:00
    12:00
    Dopoledne na Orlicku
    11:40
    11:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    12:00
    18:00
    Odpoledne na Orlicku
    14:40
    14:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    16:40
    16:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    18:00
    21:00
    Rocková muzika
    21:00
    23:00
    120 minut INDEPENDENT
    Milan Džurban
    Lichý týden
    21:00
    23:00
    120 minut INDEPENDENT (repríza)
    Milan Džurban
    Sudý týden
    23:00
    00:00
    Večerní vysílání
    Sudý týden
    23:00
    00:00
    Long Play Club
    Milan Džurban
    Lichý týden
  • Čtvrtek
    ČasNázev pořadu
    00:00
    05:00
    Noční proud
    06:00
    10:00
    Ráno na Orlicku
    07:40
    07:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    08:40
    08:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    09:40
    09:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    10:00
    12:00
    Dopoledne na Orlicku
    11:40
    11:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    12:00
    16:00
    Odpoledne na Orlicku
    14:40
    14:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    16:00
    17:00
    O koze a o voze
    Martin Saifrt
    Lichý týden
    16:00
    17:00
    Rocková muzika
    Sudý týden
    16:40
    16:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    17:00
    20:00
    Rocková muzika
    20:00
    22:00
    Café (repríza)
    Karel Pospíšil
    22:00
    00:00
    Večerní vysílání
  • Pátek
    ČasNázev pořadu
    00:00
    05:00
    Noční proud
    06:00
    10:00
    Ráno na Orlicku
    07:40
    07:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    08:40
    08:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    09:40
    09:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    10:00
    12:00
    Dopoledne na Orlicku
    11:40
    11:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    12:00
    19:00
    Odpoledne na Orlicku
    14:40
    14:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    16:40
    16:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek
    19:00
    21:00
    Podvečer na Orlicku
    21:00
    22:00
    O koze a o voze (repríza)
    Martin Saifrt
    22:00
    00:00
    Večerní vysílání
  • Sobota
    ČasNázev pořadu
    00:00
    05:00
    Večerní vysílání
    05:00
    10:00
    Rocková muzika
    10:00
    12:00
    Dopoledne na Orlicku
    12:00
    20:00
    Odpoledne na Orlicku
    20:00
    00:00
    Večerní vysílání
  • Neděle
    ČasNázev pořadu
    00:00
    05:00
    Večerní vysílání
    05:00
    10:00
    Rocková muzika
    10:00
    12:00
    Dopoledne na Orlicku
    12:00
    20:00
    Odpoledne na Orlicku
    20:00
    22:00
    Café
    Karel Pospíšil
    22:00
    00:00
    Večerní vysílání
PLAYLIST celý playlist
06:21Rogue Wave
Good Morning (The Future)
06:17Helloween
Future World
06:12The Revivalists
Bulletproof
06:10Buty
Krtek
06:05Warrant
Sometimes She Cries
JSME POD KŘÍDLY ZKUŠENÝCH