Ráno na Orlicku
Blondie | Heart of Glass

SPUSTIT RÁDIO

ON AIR

Ráno na Orlicku

PRÁVĚ HRAJE

Blondie | Heart of Glass

Zobrazit celý playlist

Rádio Orlicko

ON AIR

Ráno na Orlicku

PRÁVĚ HRAJE

Blondie | Heart of Glass

Zobrazit celý playlist

ARCHÍV AKTUALIT

Aktualita - obrázek
LONG PLAY CLUB 26.2.2020 po 23.hod
WOLFBRIGADE - The Enemy:Reality (2019) ... WOLFBRIGADE začali na přímočarou d-beatovou mašinu roubovat melodie a kytarová sóla. Výsledek s sebou nese crustovou obhroublost, přitažlivou melodiku heavy metalu a rock’n’rollový lauf. The Enemy: Reality má plný, valivý zvuk, byť některé kytarové výjezdy odkazují do zlaté éry metalových mániček. S nadsázkou lze říci, že je to takový plesnivý hevík s drtivou silou a punkovým neškoleným chraplákem, který sice intonuje na třech tónech, ale se štěkavou naléhavostí, jež čistý vokál nikdy mít nebude. Další důležitou vlastností WOLFBRIGADE, které se švédi stále drží, je to, že pokud nahodí vrtule, tak neuhnou. Tlačí a jedou stále dál. Žádné zastávky. Žádné zpomalení. (Metalopolis)
Napsáno: 25.02.2020
Aktualita - obrázek
Rozhovor na Orlicku na YouTube
První díl nového formátu rozhovorů na Orlicku si můžete pustit ze záznamu na našem novém YouTube kanále, nebo Facebooku. Celý záznam rozhovoru najdete zde.
Napsáno: 23.02.2020
Aktualita - obrázek
LONG PLAY CLUB 12.2.2020 po 23. hod
VANESSA - GHOST ARMY (2019) ... Elektronická formace Vanessa už toho prožila a přežila dost: divoké devadesátky, kdy platila za přední EBM spolek u nás, fúzi s kapelou Gun Dreams, rozpad, povstání z popela potvrzené podařenou deskou Ave Agony i vlastní proklamovaný pohřeb. Nyní po dvou letech vstává z hrobu s albem Ghost Army. (Musicserver.cz) ... od začátku do konce ... celé album na rádiových vlnách 95.5 fm
Napsáno: 11.02.2020
Aktualita - obrázek
Rock&Roll ples v Žamberku
Vstup na sobotní ples v Žamberku už má výherce naší soutěže zajištěný. Ostatní mohou zkusit štěstí v nějaké z dalších soutěží. Bude jich ještě hodně! Sledujte náš web, FB a Instagram.
Napsáno: 07.02.2020
Aktualita - obrázek
Soutěž o 2 volné vstupy
První z jarních soutěží o lístky na koncert je tu! Na našem FB soutěžíme o 2 volné vstupy na Please The Trees. Ti vystoupí v MKLUBU ve Vysokém Mýtě už 7.2. ve 20 hodin. Odkaz na soutěžní příspěvek zde.
Napsáno: 30.01.2020
Aktualita - obrázek
LONG PLAY CLUB 29.1.2020 po 23. hod
THE MURDER CAPITAL - When I Have Fears (2019) ... Dublinští The Murder Capital se řadí mezi nejvýraznější tváře současného postpunkového obrození. Není to síla, pochmurnost nebo vztek, ale laskavost a něha, co je dělá tak jedinečné. Ještě než vydali debutové album When I Have Fears produkované Floodem (New Order, PJ Harvey), doprovázela je pověst jedné z nejpozoruhodnějších současných kytarovek, na jejíž vystoupení se na showcasových festivalech stojí dlouhé fronty. Na svém mimořádném debutu, jak o nahrávce ve své recenzi s plným hodnocením mluví deník Guardian, se pětice muzikantů vypořádává s těžkostmi života. (XPLAYLIST)
Napsáno: 26.01.2020
Starší »
Playlist CELÝ PLAYLIST
09:35Blondie
Heart of Glass
09:31Sea Girls
Call Me Out
09:28Pop Evil
Be Legendary
09:25Smallpools
Centerfold
09:21Shania Twain
I Am Gonna Getcha Good (Red Single Edit)
RÁDIO ORLICKO PODPORUJE
JSME POD KŘÍDLY ZKUŠENÝCH
Licence Creative CommonsORLICKO Media s.r.o.
Orgánem dohledu nad provozováním rozhlasového vysílání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.