PRÁVĚ HRAJE
Edguy
All the Clowns
NABÍDKA
PROGRAM
  • Pondělí
    ČasNázev pořadu
    00:00
    06:00
    Noční proud
    06:00
    09:00
    Ráno na Orlicku
    06:40
    06:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    09:00
    12:00
    Dopoledne na Orlicku
    09:40
    09:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    12:00
    20:00
    Odpoledne na Orlicku
    12:40
    12:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    15:40
    15:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    20:00
    22:00
    Bigbeatový dějepis Orlicka
    Jiří Červinka, Václav Kaplan
    Sudý týden
    20:00
    22:00
    Bigbeatový dějepis Orlicka (repríza)
    Jiří Červinka, Václav Kaplan
    Lichý týden
    22:00
    00:00
    Noční proud
  • Úterý
    ČasNázev pořadu
    00:00
    06:00
    Noční proud
    06:00
    09:00
    Ráno na Orlicku
    06:40
    06:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    09:00
    12:00
    Dopoledne na Orlicku
    09:40
    09:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    12:00
    20:00
    Odpoledne na Orlicku
    12:40
    12:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    15:40
    15:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    20:00
    21:00
    Noční proud
    21:00
    23:00
    Grossákova taktovka
    Tomáš Grosskopf
    Sudý týden
    21:00
    23:00
    Grossákova taktovka (repríza)
    Tomáš Grosskopf
    Lichý týden
    23:00
    00:00
    Noční proud
  • Středa
    ČasNázev pořadu
    00:00
    06:00
    Noční proud
    06:00
    09:00
    Ráno na Orlicku
    06:40
    06:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    09:00
    12:00
    Dopoledne na Orlicku
    09:40
    09:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    12:00
    18:00
    Odpoledne na Orlicku
    12:40
    12:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    15:40
    15:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    18:00
    21:00
    Rocková muzika
    21:00
    23:00
    120 minut INDEPENDENT
    Milan Džurban
    Sudý týden
    21:00
    23:00
    120 minut INDEPENDENT (repríza)
    Milan Džurban
    Lichý týden
    23:00
    00:00
    Noční proud
    Lichý týden
    23:00
    00:00
    Long Play Club
    Milan Džurban
    Sudý týden
  • Čtvrtek
    ČasNázev pořadu
    00:00
    06:00
    Noční proud
    06:00
    09:00
    Ráno na Orlicku
    06:40
    06:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    09:00
    12:00
    Dopoledne na Orlicku
    09:40
    09:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    12:00
    18:00
    Odpoledne na Orlicku
    12:40
    12:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    15:40
    15:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    18:00
    22:00
    Rocková muzika
    22:00
    00:00
    Na shledanou po desáté
    Petr Dostálek, Zbyněk Kutra
    Sudý týden
    22:00
    00:00
    Na shledanou po desáté (repríza)
    Petr Dostálek, Zbyněk Kutra
    Lichý týden
  • Pátek
    ČasNázev pořadu
    00:00
    06:00
    Noční proud
    06:00
    09:00
    Ráno na Orlicku
    06:40
    06:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    09:00
    12:00
    Dopoledne na Orlicku
    09:40
    09:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    12:00
    19:00
    Odpoledne na Orlicku
    12:40
    12:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    15:40
    15:44
    Kulturní servis
    Ladislav Urbánek, Věroslav Musil
    19:00
    21:00
    Podvečer na Orlicku
    Ladislav Urbánek
    21:00
    00:00
    Noční proud
  • Sobota
    ČasNázev pořadu
    00:00
    06:00
    Noční proud
    06:00
    09:00
    Ráno na Orlicku
    09:00
    12:00
    Dopoledne na Orlicku
    12:00
    20:00
    Odpoledne na Orlicku
    20:00
    00:00
    Noční proud
  • Neděle
    ČasNázev pořadu
    00:00
    06:00
    Noční proud
    06:00
    09:00
    Ráno na Orlicku
    09:00
    12:00
    Dopoledne na Orlicku
    12:00
    20:00
    Odpoledne na Orlicku
    20:00
    22:00
    Café
    Karel Pospíšil
    Lichý týden
    20:00
    22:00
    Café
    Karel Pospíšil
    Sudý týden
    22:00
    00:00
    Noční proud
PLAYLIST celý playlist
11:58Saintseneca
Book Of The Dead On Sale
11:54Gotthard
Sister Moon
11:49The 69 Eyes
Jerusalem
11:46The Georgia Satellites
Battleship Chains
11:42The Hillbilly Moon Explosion
Maniac Lover
HLASUJ!
MINI HITPARÁDA BATTLE
Echonaut - Refrén
Morrissey - Spent The Day In Bed
Kurt Ville - Pretty Pimpin

Výsledky si poslechni v pořadu 120 minut INDEPENDENT.